Winnie M. Marvel
District Governor
Club: Tampa

Contact

Nicholas R. Hall
DG-Elect
Club: Tampa Carrollwood

Contact

Darren Kipnis
DGN & Assistant Governor
Club: Tampa

Contact

Gary Michael Gunter
Governor's Aide
Club: New Tampa

Contact

Joyce Ann Gunter
iPDG
Club: New Tampa

Contact

George Robertson-Burnett
District Membership Chair
Club: Bartow

Contact

Tom C. Wagner
District Rotary Foundation Chair
Club: Temple Terrace

Contact

Linda N Federspiel
District Secretary
Club: Tampa North

Contact

Tracy Yvonne Kimbrough
District Treasurer
Club: Lakeland

Contact

Bob Thompson
District Sgt-at-Arms
Club: New Tampa

Contact

Chevon Baccus
Public Image
Club: The Ridge

Contact

Kathleen Hague Armstrong
Asst Gov (Area 1)
Club: Temple Terrace

Contact

Clayton Jenkins
Asst Gov (Area 4)
Club: Plant City

Contact

Bradley Thomas Lunz
Asst Gov (Area 5)
Club: Lakeland South

Contact

Kevin Hacker
Asst Gov (Area 6)
Club: Sebring Sunrise

Contact

Terri Miller
Asst Gov (Area 7)
Club: The Ridge

Contact

Tommy Griffin
Asst Gov (Area 8)
Club: Bartow

Contact

Deborah L Williams
Asst Gov (Area 9)
Club: FishHawk-Riverview

Contact

Kimberly A. Heintz
Asst Gov (Area 10)
Club: Sebring Sunrise

Contact

Dawn R Carson
District Youth Service Chair
Club: FishHawk-Riverview

Contact

Neal Steiger
Social Media Chair
Club: Lakeland North Rotary

Contact

Linda W. Devine Ph.D.
Peace FELLOW Coordinator
Club: Tampa

Contact

Lesley S. Zajac
Alumni Coordinator
Club: New Tampa

Contact

Robin Dreier
Community Services Chair
Club: Tampa

Contact

Edward A. Odom
International Services Chair
Club: FishHawk-Riverview

Contact

Helen I Chan
Youth Exchange Chair
Club: New Tampa

Contact

Albert Miller Dotson
Grants Committee Chair
Club: Lakeland North Rotary

Contact

Brice Wolford
DCO-District Comm. Officer
Club: New Tampa

Contact

James Lee Claussen
Polio Plus Committee Chair
Club: Lakeland South

Contact

Mark Gilbert Scolnick
Fundraising Committee Chair
Club: Lakeland

Contact

David B West
Rotary Leadership Institute Chair
Club: New Tampa

Contact

Victoria Boswell
District Installation Dinner Chair
Club: Tampa

Contact

Paul V. Suppicich Esq.
Youth Protection Officer
Club: New Tampa

Contact

Heidi Hess
Gift of Life Chair
Club: Ybor City

Contact

Charles J Fee
Seminar For Tomorrows Leaders
Club: Lakeland North Rotary

Contact

Daniel Martin
Rotaract District Governor
Club: Rotaract Club of Tampa

Contact

Elizabeth P Tompkins
Rules and Protocol
Club: Brandon South

Contact

Linda M. Johnson
District CART Chair
Club: Auburndale

Contact

Alan M Feldman
Friendship Exchange Chair
Club: Brandon

Contact

Angela Jane Cowden
District Conference Chair
Club: Sebring

Contact